П'яниця на радіо Єден

09:00
Єден на Єден
10:30
Плейлист Юлі Горбач

Про нас

«Єден» (Yeden) – перше інтернет радіо в Закарпатті. Засновано шляхом краудфандінгу 18 січня 2018 року. Експериментальний проєкт Олексія Уманського, в якому спробувати себе ведучим може будь хто, у кого є бажання і концепція ефіру.

Радіо «Єден» – це ще і радіо для однієї людини. Ми можемо виділяти ефірний час для сюрпризу для однієї людини, концерту для однієї людини чи то для плейлиста однієї людини.

Радіо «Єден» – некомерційне радіо, яке існує виключно за рахунок внесків слухачів. Отримані кошти ми використовуємо для оплати оренди приміщення, комунальних послуг, софту та хосту. Дякуємо, що слухаєте і підтримуєте!

Ефіри

Ефіри на радіо «Єден» унікальні тим, що відбуваються наживо, а згодом стають подкастами. Кожен ведучий/ведуча веде ефір таким чином, як вважає за потрібне.

Кожен несе відповідальність за свій ефір персонально. Якщо ви не почули ефір наживо, шукайте його на нашому міксклауді.

Радіо Єден на
#єденнаєден
#nolimits
#троєнаєден
#есенція
#читаємезмигальом
#промузикуінетільки
#свободавибору
#молодіжнаполітикавдії
#музичнісилиукраїни
#носеай
#worldwidefm

Опис ефіру

Бонеділок – П’яниця 09:00

Єден на Єден & No limits

з Олексієм Ямайським та Тудором Кілару

Ефір, що стає записом. Олексій Ямайський розповідає про своє життя, внутряки, ділиться своїми мріями і думками з того чи іншого приводу. Інколи це може бути у форматі «радіорепортажу».

Подеколи в гості заходить Тудор і «Єден на Єден» перетворюється на «No limits», а двоє дорослих людей на «шостикласників».

Опис ефіру

П’яниця 17:00

Музичні Сили України

з Ольгою Білоусенко

«МСУ: Музичні Сили України» — це програма, в якій ми робимо видимими українську класичну музику та композиторів, і вписуємо їх у загальносвітовий контекст. Її ведуча — Ольга Білоусенко, ваша вірна музикознавиця, яка пояснює голосом складні музичні процеси, адже розуміння, коли саме й за яких умов була створена музика, допомагає нам відчути її глибше.

Опис ефіру

Середада 20:00

Троє на Єден

з Василем Шоваком, Іваном Бонь, Женею Оборевичем та Мигалем Лыжечко

Розмовне шоу щораз на нову тему у простій та невимушеній атмосфері. Щосереди о 20:00 (хоч не завжди рівно у цей час) для вас буде пара ведучих та гість програми.

Допоки гість буде ділитися цікавинками власного життя чи гоббі, ведучі будуть вашою прокладкою між реальністю та гостем.

Опис ефіру

Субобо 12:00

Есенція

з Romcha

ЕСЕНЦІЯ — це концентрований розчин, відбірного музла, який НЕ розбавиш водою.

ЕСЕНЦІЯ — це музичний подкаст, який виходить щотижня на Єден радіо. Від ACID до BREAKBEAT, від CHILL OUT та UNDERGROUND HIP-HOP до HOUSE і DRUMN & BASS , а головне, що це постійно нова та СВІЖА музика.

Опис ефіру

Бонеділок 20:00

Читаєме из Мигальом

з Мигальом Кушницьким

Вичӯрньоє шоу за шелияку літературу. Каждый понидїлок у 20:00 будеме читати тай приказовати у етерчикови радіа “Єден”.

Стімулом ушорити такый проґрам стала домашня бібліотека, котра фурт росла, тай потреба из дакым за тото побисїдовати. Шоу не є рекламов конкретных книг, тай не є авторітетным крітічным літературным назором.

“Читаєме из Мигальом” ото оболок у світ простого чилядника, котрый нич до выдкрыват про себе нові сторӯнкы, як книжок, так живота.

Опис ефіру

Четворог 21:00

Про музику і не тільки

з Мирославом Марковичем

Мирослав Маркович: «Для мене музика — це велика частина мого життя. Вона мотивує, радує, чи заставляє задуматись. Буду ділитися нею і цікавими музичними фактами в своїх ефірах “про музику і не тільки” щочетверга о 21.00. Обіцяю неординарних гостей і нескучні розмови про мистецтво».

Опис ефіру

Повторок 15:00

Молодіжна політика в дії

з Оленою Біланіною

Проєкт Олени Біланіної від Ужгородської молодіжної ради (УжМолРади), який має на меті познайомити молодь Ужгорода із поточними ініціативами в молодіжній політиці, їх результатами та тенденціями як в нашому місті, області, країні, так і за її межами.

Опис ефіру

Бонеділок 14:00

Свобода Вибору

з Сімоною Стегурою

Свобода Вибору — золотий час живої розмови ! Ми не журналісти , ми живі люди без підготовки та злих намірів, зустрічаємося в стінах Radio Yeden в Ужгороді. Кожен гість моєї програми це цілий ВСЕСВІТ. Вмикай і повертайся!

Опис ефіру

Четворог 14:00

Но Се Ай

з Ілоною Бартою

«Но Се Ай!» — це у Закарпатті вияв подиву і захоплення водночас. Саме це відчуває ведуча і гість у цій затишній студії. Слухачі не залишаються байдужими до крутих вітражів несподіваних запитань, вчасно відтінених музичними паузами.

Ілона Барта вміє відкривати в кожному щось незвідане для нього і щедро ділиться цими цінними дарунками.

Опис ефіру

Щодня 10:30

Worldwide

World Wide Fm — платформа, що репрезентує музичні смаки радіо ді-джеїв з усього світу, від Мельбурну до Сеулу, з Йоганезбургу і Мумбаї, зі Стамбулу і Токіо. Завдяки багаторічній співпраці з Gilles Peterson, менеджери проєкту із люб’язністю надсилають сети і програми ведучих World Wide для трансляції на радіо «Єден».

Майже щодня після ранкового етеру у нас звучать радіо шоу Colin Curtis, Colin Cosmo Murphy, Erica Mc Koy, Ceylan Goksel, Rob da Bank, Charlie Dark та багатьох інших. Тільки якісна музика для справжніх поціновувачів та гурманів.

Мерч

Підтримати радіо «Єден» можна придбавши наш мерч. Майки можуть бути різних розмерів та кольорів. Чоловічі, жіночі та дитячі.

Замовити: yedenradio@gmail.com

Доставка «Новою Поштою» в межах України

Майка з маленьким логотипом Радіо «Єден»

300грн

Майка з великим логотипом Радіо «Єден»

400грн

Майка з лайн апом

500грн

Кружка з логотипом Радіо «Єден»

300грн